Nörobilim ve pazarlama uzmanlarının geliştirdiği

Araştırma Çözümlerimiz

Söylenmeyenleri görmeye hazır mısınız?

Nörobilim ile Pazarlamanın Kesiştiği Yer

Sözlü beyana dayalı araştırmalarla bilinçli karar süreçlerini tespit edebilirsiniz. Ancak kararlarımızın %95’ini bilinçdışı motivasyonla veriyoruz*.
Bilinçdışına dair iç görülerle pazarlama stratejilerinize yön vermeye hazır mısınız?

* Bargh, J. A., & Chartrand, T. L. (1999). The unbearable automaticity of being. American Psychologist, 54(7), 462-479.

Reklam Etkinlik Testi

Klasik reklam pre-testlerin sunduğu sonuçların ötesinde bilinçdışına dair duygusal ve motivasyonel iç görülere ulaşıyoruz. Bardağın hem dolu hem de boş kısmını belirliyoruz!

Kreatif Tasarım Testi

Basılı ve dijital reklam tasarımlarının dikkat, duygusal ilgi ve satın alma isteğine olan etkisini ölçerek tasarımların iyileştirilmesini sağlıyoruz.

Online Eye Tracking Testi

Tüm dünyada yürütebildiğimiz online eye tracking testimizle ambalaj, reklam, videoların analizlerini yapıyoruz.

Ambalaj ve Raf Testleri

Ambalaj tasarımlarının rafa çıkmadan önce dikkat çekicilik analizlerini yaparak farklı tasarımlar arasından, en dikkat çekici ambalajı belirliyoruz.

Siyasal İletişim Testleri

Siyasal iletişim alanında seçmen kitleleri etkileyen söylemlerin duygusal ve motivasyonel analizi, en etkili siyasi profillerin seçimi vb. konularda siyasal partilere doğru yönü gösteriyoruz.

Akademik Araştırmalar

Bilimsel araştırma projeleri, doktora ve yüksek lisans tez projeleri için akademisyenlere ve öğrencilere özel deney tasarımları ve veri toplama hizmeti sağlıyoruz.

Araştırma projelerinizi görüşmek için

Bize ulaşın

Böylece nörobilimsel yöntemlerin problemlerinize yanıt bulup bulamayacağını öğrenebilir, araştırmanızın metodolojisi ve bütçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

İletişim faaliyetlerini daha etkili hale getirmek için nörobilimi kullanan bir araştırma şirketiyiz. Araştırmalarımızda ticari değeri artıran markalar, deneyimler ve kampanyalar oluşturmaya olanak sağlayan teknolojiler ve özel metodolojiler kullanıyoruz. 

İLETİŞİM

Araştırma, danışmanlık vb. talepleriniz için:
info@neurodiscover.com

Eğitim talepleriniz için:
egitim@neurodiscover.com

© 2024 Neuro Discover. Tüm hakları saklıdır. | Kişisel Verilerin Korunması