Sıradan bir araştırma şirketinin ötesinde

Beyni anlamaya çalışan kâşifleriz.

Bu yüzden topladığımız her veriyi, yaptığımız her analizi, yazdığımız her yorumu, önerdiğimiz her optimizasyonu nörobilimin ışığında, bilim etiği doğrultusunda değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

Bilimsellik

Tüm araştırmalar bilimsel dayanaklarla yönetilir.

Uzman Kadro

Tüm araştırmalar nörobilim ve pazarlama uzmanlarıyla tasarlanır, yönetilir ve raporlanır.

En Gelişmiş Teknoloji

Araştırmalarda daima en gelişmiş ve kaliteli teknolojik ekipmanlar kullanılır.

Hızlı Çözümler

Geleneksel araştırmalara göre çok daha düşük veri toplama süresi sayesinde hızlı çözümler.

Nörobilim Araştırmalarında 10. Yıl

Neuro Discover ile tüketicilerin zihnini keşfedin.

Tüketici davranışlarının altındaki bilinçdışı etkileri görebilmek için çıktığımız bu yolda Türkiye’nin en özel nörobilimcilerinin desteğini aldık. Yüzlerce seminer, yüzlerce ders, binlerce saat araştırma analizi ile bu interdisipliner alanın güvenilir kurumu olduk. Bilime olan inançla ilerlediğimiz bu keşif yolculuğunda, her zaman en zora talip olarak The New York Times‘da manşetten yayınlanacak araştırmalara imza attık.

2014 yılında nörobilim ve pazarlama uzmanı Kılınç Orhan Erdemir liderliğinde kurulan Neuro Discover, hedef kitlenin çeşitli iletişim aktiviteleri karşısında sözlü olmayan, nörofizyolojik tepkilerini nörobilim teknikleriyle toplayıp analiz ederek bilinçdışı iç görüleri ortaya çıkartan bir araştırma şirketidir.

Markalara nörobilimsel teknikler aracılığıyla duygusal ve motivasyonel bilinçdışı iç görüler sunan Neuro Discover, daha etkili bir pazarlama iletişimi yürütülmesini sağlamaktadır.

Neuro Discover, Türkiye’de fMRI, EEG, göz izleme, yüz ifade tanımlama, deri iletkenliği, kalp ritmi ile araştırmalarını yürüten Türkiye’deki tek araştırma şirketidir.

HAKKIMIZDA

İletişim faaliyetlerini daha etkili hale getirmek için nörobilimi kullanan bir araştırma şirketiyiz. Araştırmalarımızda ticari değeri artıran markalar, deneyimler ve kampanyalar oluşturmaya olanak sağlayan teknolojiler ve özel metodolojiler kullanıyoruz. 

İLETİŞİM

Araştırma, danışmanlık vb. talepleriniz için:
info@neurodiscover.com

Eğitim talepleriniz için:
egitim@neurodiscover.com

© 2024 Neuro Discover. Tüm hakları saklıdır. | Kişisel Verilerin Korunması