Nörobilim ve pazarlama uzmanlarının geliştirdiği

Araştırma Çözümlerimiz

Söylenmeyenleri görmeye hazır mısınız?

Nörobilim ile Pazarlamanın Kesiştiği Yer

Sözlü beyana dayalı araştırmalarla bilinçli karar süreçlerini tespit edebilirsiniz. Ancak kararlarımızın %95’ini bilinçdışı motivasyonla veriyoruz*.
Bilinçdışına dair iç görülerle pazarlama stratejilerinize yön vermeye hazır mısınız?

* Bargh, J. A., & Chartrand, T. L. (1999). The unbearable automaticity of being. American Psychologist, 54(7), 462-479.

Neuro Media

Klasik reklam pre-testlerin sunduğu sonuçların ötesinde bilinçdışına dair duygusal ve motivasyonel iç görülere ulaşıyoruz. Bardağın hem dolu hem de boş kısmını belirliyoruz!

Neuro Creative

Basılı ve dijital reklam tasarımlarının dikkat, duygusal ilgi ve satın alma isteğine olan etkisini ölçerek tasarımların iyileştirilmesini sağlıyoruz.

Web NeuroUX

Web sitelerin kullanıcı deneyimi testlerinde nörobilimsel yöntemleri kullanarak en ince detayları bile gözden kaçırmıyoruz.

Neuro Pack

Ambalaj tasarımlarının rafa çıkmadan önce dikkat çekicilik analizlerini yaparak farklı tasarımlar arasından, en dikkat çekici ambalajı belirliyoruz.

Neuro Politics

Siyasal iletişim alanında seçmen kitleleri etkileyen söylemlerin duygusal ve motivasyonel analizi, en etkili siyasi profillerin seçimi vb. konularda siyasal partilere doğru yönü gösteriyoruz.

Akademik Araştırmalar

Bilimsel araştırma projeleri, doktora ve yüksek lisans tez projeleri için akademisyenlere ve öğrencilere özel deney tasarımları ve veri toplama hizmeti sağlıyoruz.

Araştırma projelerinizi görüşmek için

Bize ulaşın

Böylece nörobilimsel yöntemlerin problemlerinize yanıt bulup bulamayacağını öğrenebilir, araştırmanızın metodolojisi ve bütçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.